Kilpailutuloksia

2019-2020:

1.kansalliset valintakisat, Tikkurila            3.
EVT:n pikkujoulukisat, Tikkurila5.
Aluemestaruuskisat, Espoo4.
Tampereen kutsukisat, Tampere3.
2.kansalliset valintakisat, Helsinki3.
Tiksi IceClub, Tikkurila  4.
Loppukisat, Turku4.

 

2018-2019

1.valintakisa, Lahti4.
EVT:n pikkujoulukisat, Tikkurila2.
Aluemestaruuskilpailut, Helsinki3.
2. valintakisat, Tikkurila8.
Tiksi IceClub kutsukisat, Tikkurila2.
Kutsukisat, Järvenpää3.
Loppukisat, Tikkurila4.
  

 

Taikalamppu

2017-18

  
1. Valintakilpailu, Heinola2.
EVT:n pikkujoulukisa, Tikkurila6.
Aluemestaruuskilpailut, Espoo6.
JTL:n kutsukilpailu, Järvenpää3.
Tiksi IceClub kutsukilpailu, Vantaa2.
2. Valintakilpailu, Tikkurila3.
Loppukilpailu, Turku6.

 

Prinsessa Elena

2016-17

Loppukilpailu, Espoo3.
Kutsukilpailu, Lahti3.
2. valintakilpailu, Turku4.
Kutsukilpailu, Vantaa5.
Aluemestaruuskilpailu, Helsinki6.
EVT:n kutsukilpailu, Vantaa4.
1. Valintakilpailu, Kouvola6.

 

Lintubongarit

2015-16

Loppukilpailu, Espoo4.
HTK:n kutsukilpailu, Espoo4.
ETK:n kutsukilpailu, Espoo3.
2. valintakilpailu, Vantaa3.
JTL:n kutsukilpailu, Järvenpää3.
Alumestaruuskilpailu4.
EVT:n kutsukilpailu, Vantaa5.
1. valintakilpailu, Lappeenranta4.

 

Lohikäärmekouluttajat-Dragon Trainers

2014-15

Loppukilpailu, Vantaa4.
2. valintakilpailu, Espoo4.
Aluemestaruuskilpailut, Espoo6.
Tiksi IceClub kutsukilpailu, Vantaa3.
VG-62:n kutsukilpailu, Turku3.
EVT:n kutsukilpailu, Vantaa3.
1. valintakilpailu, Espoo1.

 

Pahatar -Älä usko satua

2013-14

Loppukilpailu, Kouvola4.
Kutsukilpailu, Vantaa1.
2. kilpailu3.
Aluemestaruuskilpailut5.
Kutsukilpailu, Vantaa4.
Kutsukilpailut, Nurmijärvi                                1.
1. kilpailu2.

 

Päiväntasaajan auringon alla

2012-13

3. kilpailu3.
Aluemestaruuskilpailut4.
Kutsukilpailut Kouvola1.
2. kilpailu2.
Kutsukilpailut Nurmijärvi1.
Kutsukilpailut Vantaa                                      1.
1. kilpailu2.

 

Wanna be a Pirate?

2011-12

3. kilpailu3.
Kutsukilpailut Espoo3.
Kutsukilpailut Vantaa3.
Kutsukilpailut Espoo3.
2. kilpailu2.
Aluemestaruuskilpailut                                    1.
1. kilpailu1.

 

Candy Factory

2010-11

3. kilpailu1.
Kutsukilpailut Espoo1.
Kutsukilpailut Vantaa1.
Aluemestaruuskilpailut                                    1.
2. kilpailu                          1.
1. kilpailu1.
Seuracup1.

 

Neiti Etsivä ja jalokivivarkaus Kasinolla

2009-10

3. kilpailu5.
Kutsukilpailut1.
Kutsukilpailut1.
Aluemestaruuskilpailut                                    4.
2. kilpailu2.
1. kilpailu1.

 

Aquanauts Holiday

2008-09

3. kilpailu1.
Kutsukilpailut1.
Kutsukilpailut1.
Aluemestaruuskilpailut                                    1.
2. kilpailu1.
1. kilpailu1.

 

Secret of Nature