Aikataulu

Kilpailut alkavat klo 9:00 ja päättyvät noin klo 20:00:

Masters, 5 joukkuetta, 9.00-9.35

Seniorit, 6 joukkuetta, 9.55-10.37

SM-Noviisit, 12 joukkuetta, 10.57-12.41

Minorit, 10 joukkuetta, 13.01-14.31

Tulokkaat, 10 joukkuetta, 14.51-16.11

Noviisit, 5 joukkuetta, 16.21-17.01

Juniorit, 6 joukkuetta, 17.21-17.57

SM-juniorit, 7 joukkuetta, 18.17-19.33


Tarkempi aikataulu

Tulosten vahvistaminen ja palkintojen jako
Masters > Senioreiden jälkeen jäädytystauolla
Seniorit > SM-noviisien 1. jäädytystauolla
SM-Noviisit > Minorien 1. jäädytystauolla
Minorit > Tulokkaiden 1. jäädytystauolla
Tulokkaat ja Noviisit > Kans. junioreiden jälkeen
Juniorit ja SM-juniorit > Kisan päätteeksi

Kilpailun tuomaristo